Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Prawo cywilne - testy on-line - MujBiz.eu

«

»

Čer 25

Print this Příspěvek

Prawo cywilne – testy on-line

Dobre przygotowanie się do egzaminu z prawa cywilnego nie jest zadaniem najłatwiejszym. Zwłaszcza, gdy kolokwium posiada formę testu, który umożliwia sprawdzenie znajomości nie tylko kwestii ogólnych, ale także bardzo szczegółowych. Ucząc się do takiego egzaminu na pewno warto rozwiązać kilka testów z prawa cywilnego, nie tylko po to, ażeby sprawdzić swoją edukację, niemniej jednak również oswoić się z tą postacią egzaminowania.

Prawo cywilne testy on-line to system interaktywny oferujący rozwiązywanie testów w zupełnie niespotykany dotychczas sposób, dający ogromną oszczędność czasu i skoncentrowanie się na tym, co naprawdę istotne – na nauce. System sam wskazuje pytania, a po wskazaniu odpowiedzi – wskazuje, czy zaznaczona została prawidłowa odpowiedź, w wypadku wskazania odpowiedzi błędnej – wskazuje odpowiedź poprawną a także podstawę prawną. W dodatku – system zapamiętuje pytania, w których użytownik popełnił błąd i w odpowiednim momencie generuje powtórki, tak aby jak najlepiej zapamiętywać materiał.

Testy z prawa cywilnego on-line na 100% warto polecić nie tylko studentom, ale równieżosobom przygotowującym się do egzaminu na aplikację, na przykład adwokacką czy do egzaminu kończącego aplikację.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/06/25/prawo-cywilne-testy-line/

Napsat komentář