Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Demakijaż - MujBiz.eu

«

»

Říj 19

Print this Příspěvek

Demakijaż

Demakijaż jest fundamentem systematycznej pielęgnacji twarzy. Umożliwia zmyć nie tylko makijaż, ale również kurz, pot i brud gromadzący się na naszej skórze w czasie całego dnia. Stąd nigdy nie należy rezygnować z wieczornego zabiegu demakijażu. Dokładne oczyszczanie skóry twarzy przed zaśnięciem umożliwi jej pełną odnowę i regenerację. Zaniedbując ten rytuał możesz narazić się na wiele problemów z cerą, która tracąc młody wygląd stanie się blada, zmęczona i ziarnista.  Mogą też wtedy pojawić się zaskórniki, wypryski, a nawet zmiany trądzikowe. Preparaty do demakijażu nie tylko oczyszczają skórę, ale również pielęgnują ją, w związku z tym ważny jest ich właściwy wybór zależnie od typu i potrzeb naszej skóry.

Cera sucha

Dla cery suchej najbardziej stosowne będą kremy i mleczka. Bardzo istotne, aby kosmetyki do demakijażu nie wysuszały i nie podrażniały tego typu skóry. W przypadku pielęgnacji cery suchej nie rekomenduje się wykonywać demakijażu z wykorzystaniem wody, która powoduje odczucie podrażnienia, naprężenia i wysuszenia. Powinno się więc zakupić specyfiki do demakijażu o intensywnych właściwościach nawilżających.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/10/19/demakijaz/

Napsat komentář