Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Skład opału Kraków - MujBiz.eu

«

»

Bře 27

Print this Příspěvek

Skład opału Kraków

Skład Opału Wielkie Drogi istnieje od 2008 roku. Poprzez zdobyte wiedzę praktyczną w naszej branży pragniemy zaoferować Państwu węgiel Kraków , drewno kominkowe , drewno opałowe. W naszej ofercie właściwie każdy znajdzie coś adekwatnego dla siebie !

Firma www.skladopalu-wielkiedrogi.eu specjalizuje się w dystrybucji węgla kamiennego, który w zależności od rodzaju charakteryzuje się wysoką wartością opałową (MJ). W indywidualnej ofercie mamy następujące rodzaje węgla: kostka, orzech, groszek, ekogroszek luz, ekogroszek workowany, miał, flot, muł. W naszej katalogu usług/produktów znajdziecie Państwo także drewno kominkowe , a oprócz tego drewno opałowe Kraków. Nasz Skład opału proponuje najlepsze ceny w okolicach Krakowa jak i w całej Małopolsce !

W naszej korporacji znajdziecie też Państwo wszelakiego typu drewno kominkowe : buk,dąb,brzoza,sosna,grab,olcha.Posiadamy indywidualne zaplecze transportowe co pozwala nam ograniczenie cen do minimum, jak również wdrożyliśmy innowacyjne techniki cięcia i suszenia drewna. W całorocznej ofercie posiadamy drewno kominkowe – opałowe świeże jak i sezonowane co ma decydujący wpływ na proces jego spalania.

Serdecznie zapraszamy !

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/27/sklad-opalu-krakow-4/

Napsat komentář