Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 lekcje tańca Szczecin - MujBiz.eu

«

»

Bře 28

Print this Příspěvek

lekcje tańca Szczecin

Witam wszystkich odwiedzających stronę Szkoły Tańca GRYF.

Nazywam się Katarzyna Urbańska, jestem właścicielką szkoły, oraz dyplomowaną nauczycielką tańca towarzyskiego. Szkołę założyłam w 1997 roku, która do dziś funkcjonuje na wysokim poziomie nauczając i szkoląc wyłącznie osoby dorosłe.

lekcje tańca Szczecin.

Od wielu lat moja Szkoła Tańca cieszy się współpracą z nowożeńcami. Rokrocznie przybywa tu około 200 par na lekcje z pierwszego tańca.

W tym celu powstała specjalnie dla nowożeńców kameralna, wspaniała salka taneczna (60 m2) z lustrami i klimatyzacją urządzona w sposób miły i profesjonalny tak, aby podczas lekcji tańca para czuła się swobodnie i komfortowo. Moją Szkołę Tańca cechuje głównie system lekcji indywidualnych, które to para może wybrać dla siebie w dogodnym terminie. W Szkole Tańca GRYF znajdziecie Państwo pełen profesjonalizm, duży komfort i przede wszystkim bardzo ciepłą atmosferę.

Zapraszam serdecznie – Katarzyna Urbańska.

Tematyka strony: Szczecin, szkoła tańca, kurs tańca, nauka tańca, lekcje tańca, pierwszy taniec, Gryf, Katarzyna Urbańska

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/28/lekcje-tanca-szczecin-2/

Napsat komentář