Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Praktykant a marketing w sieci - MujBiz.eu

«

»

Bře 28

Print this Příspěvek

Praktykant a marketing w sieci

Chyba nie ma więcej miejsca na marketing niż tam gdzie pojawiają się oferty pracy, które weryfikuje jedynie poszukujący pracy praktykant. Chyba nie ma więcej pola do popisu i ci co za to są odpowiedzialni wiedzą o tym doskonale. I dla tego też tego typu zabiegi w tych właśnie ogłoszeniach są używane przez nich nieco nagminnie. Choć może nieco to marketingowa tautologia?

I może dla tego właśnie tak wielką popularnością i zaufaniem cieszą się witryny jak praktykant – pracodawca, który to nie tylko weryfikuje wszystkie oferty pracy ale też po prostu daje o nich jasny, rzetelny ogląd. Taki, który wiele ma wspólnego z rzeczywistością a niewiele zaś z marketingiem. Niewiele, a właściwie to nic – bo to przeczyłoby idei całej strony, która powstała by udzielać rzetelnych informacji. Po nic innego.

I dla tego właśnie jeśli oferty pracy i praca a także praktyka kogoś interesują to powinien skorzystać z właśni takich źródeł. Źródeł po prostu rzetelnych, a nie źródeł nachalnie atakujących marketingiem.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/28/praktykant-marketing-w-sieci/

Napsat komentář