Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Projekty domów parterowych - zalety - MujBiz.eu

«

»

Bře 28

Print this Příspěvek

Projekty domów parterowych – zalety

Ogrzewanie jest bardzo kontrowersyjnym tematem. Niekiedy uznaje się, że łatwiej ogrzać jedną kondygnację, niż dwie, innym zaś razem słyszy się opinie że dom piętrowy ma bardziej zwartą konstrukcję i … łatwiej go ogrzać. Najprawdopodobniej jednak w tym przypadku prawda leży gdzie indziej i zależy raczej od konstrukcji samej instalacji grzewczej. Nie da się jednak ukryć, że tego rodzaju rozwiązanie architektoniczne jest pozbawione naturalnej izolacji głównych przestrzeni domu.

Pod względem wizualnym wielu osobom nie podobają się domy parterowe ze zwykłym spadzistym dachem. Panuje opinia, że ,wyglądają jak stodoła“. Eliminując ten mankament poprzez dodanie zastosowanie dachu dzielonego na cztery (jak koperta), niemalże wyklucza się jakąkolwiek funkcjonalność poddasza.

Gotowe rozwiązania pozwalające nam zorientować się jak mogą wyglądać projekty domów gospodarczychznajdziemy bez trudu w Internecie, choćby na stronie www.domek.pl, na której zamieszczone są plany domów jednorodzinnych. Być może niektóre z tych projektów rozwieją nasze wątpliwości w tej sprawie.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/28/projekty-domow-parterowych-zalety/

Napsat komentář