Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Przemysłowe odśrodkowe pompy wirowe - MujBiz.eu

«

»

Bře 28

Print this Příspěvek

Przemysłowe odśrodkowe pompy wirowe

Jak zbudowana jest typowa wirowa pompa pionowa? Łopatki kierownicy umieszczone wprost za wirnikiem gwarantują osiowy wypływ medium. Średnica zewnętrzna obudowy pompy diagonalnej jest zatem relatywnie mała. Pompy odśrodkowe pionowe odróżniają się wyraźnie osiowym przepływem płynów. Negatywną właściwością pomp osiowych jest bardzo mała wysokość ssania, i związana z tym skłonność tych pomp do kawitacji (zwykle konieczny jest tu napływ), dobrą właściwością zaś najmniejsze w porównaniu z innymi rodzajami pomp wymiary poprzeczne w stosunku do wydajności , a oprócz tego zdolność przepompowywania bardzo dużych objętości cieczy. Zmiana kąta ustawienia łopatek wirnika pompy, możliwa zarówno w czasie postoju, jak również w ruchu, daje prostą i sprawną regulację wydajności pompy.

All-Pumps jest dystrybutorem wirowych pomp odśrodkowych. Pompy odśrodkowe są stworzone w oparciu o najnowsze techniki, rozwiązania techniczne i dostępne materiały. Wypadkowa prędkość obwodowa jest optymalnie zamieniana na osiągi. Dzięki tej technologii pompy wirowe odśrodkowe oferowane przez All-Pumps mają zapewnioną przewagę nad konwencjonalnymi pompami wielostopniowymi. Odśrodkowe pompy wirowe gwarantują duży zakres wydajności przy małym przepływie i dużej wysokości podnoszenia.

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/28/przemyslowe-odsrodkowe-pompy-wirowe-5/

Napsat komentář