Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Tłumaczymy na hiszpański - MujBiz.eu

«

»

Bře 28

Print this Příspěvek

Tłumaczymy na hiszpański

Tłumaczenia uwierzytelnione z języka hiszpańskiego i na język hiszpański które wykonuje tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego w zdecydowanej większości przypadków dotyczą  aktów stanu cywilnego, aktów notarialnych, wypisów z rejestrów handlowych, orzeczeń i dokumentów sądowych, bilansów, rachunków przychodów i strat, świadectw i dyplomów, dokumentów potrzebnych do zarejestrowania pojazdu i innych dokumentów wymagających tłumaczeń uwierzytelnionych.

Prawie każde zlecenie tłumaczeniowe jest wyceniane indywidualnie w oparciu o jego rozmiar, termin realizacji , a ponadto stopień skomplikowania. W wypadku tłumaczeń pisemnych nieuwierzytelnionych jednostką rozliczeniową jest strona obliczeniowa 1800 znaków ze spacjami w tekście docelowym. Przy tłumaczeniach ustnych jednostką rozliczeniową jest godzina zegarowa pracy tłumacza. Lekcje spersonalizowane , a oprócz tego szkolenia językowe dla firm które prowadzi tłumacz hiszpańskiego są wyceniane indywidualnie w zależności od czasu trwania oraz dodatkowo szczegółowych warunków uzgadnianych z Klientem.

Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych z języka hiszpańskiego i na język hiszpański wszelkiego typu dokumentów kierując swoją propozycję zarówno do Nabywców biznesowych, jak również indywidualnych.  Jako tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego dbam o wysoką jakość językową tłumaczenia, zachowanie tajemnicy i zapewniam bezpieczeństwo powierzanych dokumentów.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/28/tlumaczymy-hiszpanski-3/

Napsat komentář