Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 {} - MujBiz.eu

»

Bře 29

Print this Příspěvek

{}

W Oakland Raiders uzywane odwzorowanie gry sposrod Kansas City Chiefs sa uzywane za sprawa caly rok kalendarzowy w pozyskiwaniu osobisty najwyzszy mecz w tym sezonie, 24-20 na dotkniety kryzysem, deszczowa nocna pora w Oakland, Kalifornii. Coz, owo byl przybity w celu kazdego innego anizeli fanow Raiders, Broncos Denver a San Diego Chargers. Fani Raiders zajechalem swietowac pierwsze danie wygrana zespolu w nad roku kalendarzowego, i (7-3) odebral pierwsze miejsce w AFC Zachodu przez pol meczu powyzej Kansas City (7-4), tudziez ladowarki (6 -4) nagle sposrod powrotem w srodku wyscigu AFC West po przezywa zalamanie ciagu ostatniego miesiaca. Fani Chiefs bedzie uzywac dodatkowego czasu, przed nastepnym meczu zmieniajacy telewizyjnych piloty, ktore byly bez watpliwosci porozbijane na sciane sposrod frustracji zas gniewu po ich calosc pozwol okazje zyskac AFC West slip-slide sie na polu rozmoczony. Oakland uzywane para biegi przyziemienia dzieki Latavius Murray – dalszy, pauza 90-stoczni przez obrone Chiefs dokad byl praktycznie nietkniete – Sebastian Janikowski tudziez 40 jardow kropka nad i pola, izby sprawic 17-3 kierowanie w trzecim kwartale a ulokowac KC w duzym otworze, iz nic nie wskazywalo na wybor ucieczki. Niemniej jednak owo bylo przedtem znakiem 5 minut spacerem odkad trzeciego kwartalu, gdy Kansas City sobie sprawe, iz jest owo legalne w NFL ciskac.

tu: Domy projekty