Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Książki elektroniczne do ściągnięcia - MujBiz.eu

«

»

Bře 29

Print this Příspěvek

Książki elektroniczne do ściągnięcia

Publikacja elektroniczna jest czasami pojmowana szerzej, ponieważ obejmuje pliki elektroniczne niebędące książkami, jak przynajmniej systemy pomocy. Niełatwo przeprowadzić dokladną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednakże założyć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do świata urządzeń komputerowych, co wyraża się przynajmniej w nazwie.

Publikacja elektroniczną, w szerokim tego słowa znaczeniu, można by nazwać każdy elektroniczny dokument, jak choćby plik Worda czy WordPerfecta opatrzony spisem treści i systemem nawigacyjnym. Wręcz przyjęcie założenia, że do odczytania takiego dokumentu wymagany jest ogólnie dostępny, bezpłatny czytnik, nie eliminuje Worda, gdyż pliki Doc można odczytać w rozmaitych darmowych programach czy przynajmniej specjalnym Word Viewerze. Ogólnie rzecz biorąc definicja ebooka jest dość arbitralna, skoro jej mianem możemy nazwać dokument w formacie pdf, a już zwyczajowo nie zaliczamy do grona e-booków plików sporządzonych w Wordzie . Darmowe ebooki, audiobooki oraz kursy i szkolenia internetowe znajdziesz na stronie ebooki24.org.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/29/ksiazki-elektroniczne-sciagniecia-4/

Napsat komentář