Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 zespół na wesele vs dj na wesele - MujBiz.eu

«

»

Bře 29

Print this Příspěvek

zespół na wesele vs dj na wesele

Rozważania na zagadnienie muzyki na weselu

Na weselu muzyka to podstawa, dla jednych nieodzownym elementem jest zespół weselny, lecz inni decydują się na dj wesela. Podział ten kształtuje się po równo. Zwolennicy zespołu nigdy nie przekonają zwolenników dj na wesele, że muzyka na weselu musi być na żywo i jest to ewidentne. Widać nie jest bo z drugiej strony zwolennicy dj weselnych uważają, że muzyka w oryginalnym wykonaniu jest niejako standardem dla ludzkiego ucha i za nic mają zespół muzyczny na wesela. 
Konflikt, a właściwie spór nie do rozwiązania. Właściwie każdy posiada swoje racje i właściwie każdy wybiera to co mu się podoba. Jeżeli już chodzi o stronę technologiczną to repertuar jest analogiczny w przypadku dj na wesele i zespołu na wesele, ale ten 1szy ma ta przewagę że ma możliwość wybierać z różnych standardów muzycznych i bardziej dostosuje się do zaleceń przyszłych małżonków. Zespół na wesele zazwyczaj specjalizuje się w jakimś kierunku, chodzi tu o pewien styl np biesiadny, rockowy, jazzowy. Natomiast repertuar zespoły na wesele jest, powiedzieć można jednolity.
Z całą pewnością nie dokładnie taki sam, ale bardzo podobny i to częstokroć bardzo. Będąc częstym gościem na weselach w znaczącej liczbie przypadków nie zauważymy, że gra inny zespół. Zdaniem wielu ogólnie wesela są do siebie bardzo podobne, chodzi o te prowadzone w tradycyjny metodę.  Jednakże  genialny zespół na wesele to jest poważna sprawa, to w chwili obecnej tacy artyści rozkręcają zabawę na całego. Genialny dj – wodzirej to też nie lada gratka, przy takim człowieku to nawet ci co nigdy nie tańczą ochoczo zawitają na parkiecie. Taka w tej chwili powinna być muzyka na weselu. Warto zatem porządnie przyłożyć się do poszukiwań dobrego zespołu czy dj – wodzireja.
 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/29/zespol-wesele-vs-dj-wesele-109/

Napsat komentář