Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jak dbać o torby skórzane? - MujBiz.eu

«

»

Bře 30

Print this Příspěvek

Jak dbać o torby skórzane?

W szafie każdej elegantki ważne miejsce zajmują torby skórzane. Ponieważ ich tradycyjne jest ponadczasowe to idealnie wpisuje się w każdy obowiązujący trend mody. aby przedłużyć im piękny wygląd trzeba o nie odpowiednio zadbać.
Torby skórzane (jak te)  wbrew panującej opinii nie wymagają jakiejś wyjątkowo skomplikowanej pielęgnacji ale warto im poświęcić choć chwilę czasu. Przede wszystkim trzeba na bieżąco usuwać wszelkiego rodzaju, pojawiające się zabrudzenia, Do tego celu specjaliści w dziedzinie skórzanych wyrobów polecają specjalne środki, które można bez większego problemu kupić w każdej drogerii.
Ważną czynnością jakiej wymagają torby skórzane podczas regularnej pielęgnacji jest ich regularne nawilżanie. Tak samo jak ludzka skóra, również skórka przeznaczona na torby wymaga nawilżenia specjalnie do tego celu przeznaczonym środkiem co zapobiegnie jej pękaniu.
Torby skórzane wymagają również ochrony przed niekorzystnym działaniem wody. Do tego celu wykorzystuje się specjalne kremy z woskiem pszczelim, które pełnią rolę naturalnego impregnatu.
Pielęgnując torbę skórzaną nie wolno ponadto zapominać o jej metalowych elementach, które należy często przecierać miękką ściereczką.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/30/dbac-torby-skorzane-5/

Napsat komentář