Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Projekty domów - MujBiz.eu

»

Bře 31

Print this Příspěvek

Projekty domów

Rzutow wolnych. „Grali Scrappy,“ Wolf Pack przodu AJ Zachod powiedzial Adams panstwa. „Mielismy az do mielenia tego jednego.“ Pack, jednakze stalo sie trudniejsze, niz na siebie musial. „Nasz nieodebranych rzuty czas wolny im wrocic do gry,“ Perez powiedzial. „To byla najwieksza roznosc w tej grze.“ Fenner byl przeciwnie 6-of-11 z linii rzutow wolnych a Ronnie Stevens byl 2-of- 8. Wolf Pack sie rowniez z linii w wygranym 65-49 otwierajacym sezon powyzej Cal Poly w sobote, z racji po co 14-z-21. „Mielismy zle fotografowania w nocy,“ powiedzial Fenner opakowanie w ciagu 56 centow w srodku od chwili linii zanim Adams panstwa. „To sie zdarza. Dostaniemy krocie rzutow wolnych strzalow w silowni (w praktyce) oraz bedziemy w porzadku. „Kiedy Wolf Pack nie brakowalo rzuty wolne, ze zdominowal Grizzlies. Perez puder 10 punktow w pierwszej polowie a Zmrok proch dziewiec, jak pakiet wzial dyrygowanie 35-24 przerwy. Owo 11-punktowa przewage w przerwie zostal osiagniety nie baczac na brakuje 10-z-17 rzutow wolnych. „Mamy intencja to poprawic,“ powiedzial Carter wolnych walk rzut. „To nie jest ambaras w tej chwili.“ Prace Wolf Pack jest na tablicach nie jest i problemem dla Cartera aktualnie. Bambetle outrebounds Adams State 49-40 thankds az do gier wysokiej 18 plyt Zachodu. 6-9 Zmierzch zakonczyl z 17 punktami, zas takze zablokowal.