Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jak szukać pracy? - MujBiz.eu

«

»

Bře 31

Print this Příspěvek

Jak szukać pracy?

Praca – jakże jest ważna dla każdego człowiaka. Tylko… gdzie jej szukać? Są w sieci strony, które prezentują informacje na temat poszczególnych zawodów oraz miast. I tak na przykład Poznań to miasto, gdzie najszybciej znajdą pracę przedstawiciele branży handlowej. Również sektor usługowy tu się liczy. Czyli jeśli jesteś przedstawicielem handlowym czy asystentką, w Poznaniu praca czeka na ciebie otworem. W Poznaniu dostaną też pracę budowlańcy czy sprzedawcy. Natomiast mało jest w województwie wielkopolskim pracy dla techników ekonomistów i techników elektryków.

Warto odwiedzać takie strony, gdzie możemy precyzyjnie dopasować ofertę pracy do naszych możliwości. Podobne udogodnienia są na stronach prezentujących oferte pracy z innych zawodów. I tak na przykład możemy przeczytać, że w województwie pomorskim poszukują do pracy kucharzy, sprzedawców i pracowników produkcji kadłubów statków. Jest to bardzo wazna informacja, ponieważ lepiej przecież szukać pracy z pomocą, czy można metaforycznie określić – z kompasem. Tak jest lepiej, niż rzucać się na szerokie wody.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/31/szukac-pracy-5/

Napsat komentář