Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Společnost YVENTECH

«

»

Bře 31

Print this Příspěvek

Společnost YVENTECH

Yventech - mapping

Yventech – mapping

YVENTECH nabízí audio vizuální technologie a služby pro kongresy, konference, společenské akce, TV pořady, sportovní akce i marketing.

Pro vaše firemní, společenské, státní a veřejné akce používáme taková technická řešení, která zaujmou nejen vaše klienty, dodavatele, ale i zaměstnance nebo státní návštěvy, a to prostřednictvím interaktivních technologií a speciálních projekčních a světelných technologií.

Propojujeme několik partnerů dohromady a řídíme celou produkci akce – technickou, cateringovou, obsahovou. Spoluvytváříme tak celkovou atmosféru akce a její výsledek orientujeme na maximálně kvalitní technické i produkční řešení.

Tato řešení jsou určena pro oslavy firem, výročí a jiné společenské akce pro státní návštěvy, veřejnost, veřejnou správu. jsme všude tam, kde se lidé scházejí pro výměnu kontaktů, networking, společenskou událost a komunikaci.

YVENTECH - Festival všem ženám

YVENTECH – Festival všem ženám

Naši výhodou je rychlá komunikace a možnost změny včetně technických změn. společenské akce, TV pořady, sportovní akce i marketing.

Máme kvalitní technický tým s dlouholetými zkušenostmi v konferenčních službách a znalostí technologií. Pro vaše akce disponujeme špičkovou audio vizuální technikou. Nabízíme možnost video záznamů z akce a postprodukci včetně hodnocení od partnerů. Zapojíme případné vaše sponzory do dění a podpoříme jejich reklamu na akci.

Nabízíme také řešení v oblasti Kultury a TV. Technicky doplňujeme režii TV pořadů o zobrazovací a světelné technologie, spolupracujeme s architekty scén a připravujeme obsah a kreativní řešení. Zajišťujeme přenos koncertů, videa z festivalů a celé jejich technické zabezpečení a služby.

Jsme hrdým partnerem Festivalu Colours of Ostrava v roce 2014 jako videopartner . Doplňujeme řešení pro TV tam, kde naše technologie dodávají větší míru zapojení diváka – například FTV Prima a jejich vysílání z mobilního studia po českých městech – naše LED technologie doplňovali na náměstích video a prezentace pro diváky. Byly jsme také technickým partnerem pořadu „Možná přijde i charita“, odvysílaným ČT. Reference z našich akcí naleznete na našich internetových stránkách www.yventech.cz.

Tato řešení jsou určené pro TV produkce, agentury pořádající festivaly, produkční společnosti, soukromé televize a TV studia.

Máme řešení na míru, které přizpůsobíme obsahu vaší akce a podpoříme její celkový design a efektivní sdílení.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/31/yventech/

Napsat komentář