Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Asystent działu księgowości - dbanie o swoje interesy - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Asystent działu księgowości – dbanie o swoje interesy

Umowa jaka zostaje zawarta pomiędzy osobą taką jak asystent działu księgowości a jej pracodawcą może być umową dobrą i ciekawą a może być czymś bardzo problematycznym. Bo przecież nie może być tak, że asystent zarobi zbyt wiele a pracodawca wyjdzie nie na swoje – niestety  taka sytuacja jest absolutnie niedopuszczalna i dla tego właśnie to asystent działu księgowości musi dbać o swoje interesy.

Bo jak sam pisze, to : ,Zgodnie z moją nową umową, już od początku pracy jako asystentka będę zarabiała ponad 2100 zł netto, co przy oszczędnym i mało rozrzutnym trybie życia spokojnie wystarczy na miesięczne utrzymanie się w Opolu“ Jeśli jednak nie otrzymałby takiej umowy – jego zarobki mogłyby się okazać w pełni wirtualne. Każdy przecież wie, że w takim wypadku nie wolno i nie powinno się wierzyć na słowo. Umowa zawarta między stronami to jedyna gwarancja tego, że pieniądze się realnie dostanie. Tego typu oferty pracy powinny gwarantować wszelkie możliwe świadczenia. I warto o tym pamięrać gdy umowa jest zawierana. By nie stracić na tym i wyjśc na swoje, by nie pracować za darmo właściwie i jeszcze się denerwować.

Permanent link to this article: http://mujbiz.eu/2015/04/01/asystent-dzialu-ksiegowosci-dbanie-swoje-interesy/

Napsat komentář