Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Bezpłatne ebooki - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Bezpłatne ebooki

Publikacja elektroniczna jest czasami pojmowana szerzej, ponieważ obejmuje teksty elektroniczne niebędące książkami, jak co najmniej systemy pomocy. Nieprosto przeprowadzić dokladną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji artykułów i książek elektronicznych. Można natomiast przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do świata urządzeń komputerowych, co wyraża się choćby w nazwie.

E-bookiem, w ogólnym tego wyrazu znaczeniu, można by nazwać każdy elektroniczny dokument, jak choćby plik Worda czy WordPerfecta opatrzony spisem treści i systemem nawigacyjnym. Wręcz przyjęcie założenia, że do odczytania takiego tekstu niezbędny jest ogólnie dostępny, bezpłatny czytnik, nie eliminuje Worda, gdyż pliki Doc można otworzyć w rozmaitych bezpłatnych aplikacjach czy przynajmniej specjalnym Word Viewerze. W gruncie rzeczy definicja publikacji elektronicznej jest dość arbitralna, skoro jej mianem możemy nazwać tekst w formacie pdf, a już zwyczajowo nie zaliczamy do grona e-booków plików sporządzonych w Wordzie . Darmowe ebooki, audiobooki oraz kursy i szkolenia internetowe znajdziesz w serwisie ebooki24.org.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/bezplatne-ebooki-7/

Napsat komentář