Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Biuro podróży Lublin - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Biuro podróży Lublin

Witamy Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Jesteśmy biurem podróży działającym na rynku od 2005 r, ale posiadamy już na koncie wiele udanych imprez turystycznych oraz integracyjnych. Nasze biuro podróży funkcjonuje pod nazwą MAKSTRAVEL i jest częścią Przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych Handlowo-Usługowego MAKS z siedzibą główną w Lublinie.

W zgodzie z ustawą o usługach turystycznych biuro ma wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego pod numerem 088. Jeżeli już zainteresowała Państwa nasza oferta ,prosimy o kontakt. Przedstawiciel biura skontaktuje się z Państwem i odwiedzi szkołę w celu przeprowadzenia szczegółowej przekazu mojej oferty. Każda z naszych propozycji zamieszczonych w naszej ofercie może zostać skorygowana i dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Organizujemy również imprezy na indywidualne życzenie Klienta. Dla grup z innej części Polski ceny uzależnione od cen transportu.

W naszej katalogu usług/produktów znajdziecie Wy:

Wycieczki szkolne

Organizację zielonych szkół, koloni i obozów

Organizację pielgrzymek krajowych i zagranicznych

Organizację konferencji, szkoleń oraz dodatkowo spotkań integracyjnych

Obozy językowe w państwie i za granicą

Wynajem komfortowych busów i autokarów

Ubezpieczenia turystyczne korporacji AXA

Zapraszamy do używania naszych usług

  • Zapraszamy do zastosowania naszych usług

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/biuro-podrozy-lublin-4/

Napsat komentář