Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Grawkam - Liternictwo, Wizerunki,Portrety,Grawerowanie w granicie ,Piaskowanie liter, Zakład Kamieniarski Wieliczka - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Grawkam – Liternictwo, Wizerunki,Portrety,Grawerowanie w granicie ,Piaskowanie liter, Zakład Kamieniarski Wieliczka

Firma GRAWKAM jako jedna z nielicznych, dzięki specjalistycznym urządzeniom i doświadczeniu ma możliwość wykonywać usługi wprost na cmentarzu, z uwagą dobierając czcionkę, tak by nowe napisy nie odbiegały od istniejących.

Piaskowanie liter Wieliczka to nowoczesna, efektowna i, co bardzo istotne, stosunkowo tania technologia nanoszenia tekstów i ornamentów (przykładowo. krzyże piaskowane) na różnorodne, twarde, materiały (granit, szkło, marmur, kamień, metal i tak dalej.). Pozwala ona też na użycie dowolnego stylu i wielkości czcionek , a ponadto wykonanie paru alternatywnych projektów.
Projekt wypisu wytwarza grafik za radą kodu komputerowego. Po zaakceptowaniu poprzez klienta, projekt tablicy napisowej wycinany jest na specjalnej folii za pomocą plotera tnącego renomowanej firmy Summa.

Wizerunki i portrety wykonywane są przy zastosowaniu fototechnologii.

Grawerowanie w granicie Kraków Serdecznie Zapraszamy !

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/grawkam-liternictwo-wizerunkiportretygrawerowanie-w-granicie-piaskowanie-liter-zaklad-kamieniarski-wieliczka-4/

Napsat komentář