Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Konsultant sprzedaży - dobry plan to podstawa? - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Konsultant sprzedaży – dobry plan to podstawa?

Planowanie to umiejętność ważna, ale jeśli ktoś pracuje jako konsultant sprzedaży to jest to umiejętność priorytetowa. Bowiem tylko w taki sposób osiągnąć można sukces w tej branży. Sukces, który nie raz i nie dwa będzie okupiony wieloma nocami.

Bo konsultant sprzedaży musi dokładnie wiedzieć czego chce osiągnąć i umieć podzielić prace na etapy. Każdego dnia powinien brać kartkę czy notes w dłoń i rozpisywać krok po kroku zadania na dzień kolejny. Jednak planowanie krótkoterminowe na nic się zda, jeśli konsultant nie będzie umiał powziąć planów na długi czas. Jak bardzo długi? To się jeszcze może okazać, jednak warto pamiętać, że czasem to plan na lata powinien być punktem wyjścia. A może nie czasem a prawie zawsze?

Dla tego też konsultant sprzedaży jeśli nie posiada takiej umiejętności to jedyne co mu pozostaje to niskie zarobki. Ewentualnie liczenie na wsparcie szefa czy kolegów po fachu. Jednak tak czy owak samodzielność nie jest dla niego, jesli nie nauczy się tej podstawy jaką jest planowanie.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/konsultant-sprzedazy-dobry-plan-podstawa/

Napsat komentář