Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Meble na zamówienie wrocław - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Meble na zamówienie wrocław

Meble na zamówienie wrocław

Styl skandynawski

Gdy doczekaliśmy się z mężem wymarzonego domu i jego budowa wreszcie została ukończona, stanęło przed nami następne zadanie.

W jakim stylu go urządzimy. Z uwagi na to że lubimy jasne kolory i przestrzeń spośród wielu aranżacji zdecydowaliśmy się na styl skandynawski, który  ujął nas swoją prostotą i czystością.

Nie był ciężki, przytłaczający i przeładowany jak typowa klasyka. Do kuchni i pokojów zamówiliśmy meble na zamówienie u naszego znajomego stolarza z Wrocławia.

Przeważającym kolorem była biel co dodawało pomieszczeniom przestronności i prostoty, do tego duże przeszklone drzwi do salonu i na taras przez które wpadało dużo światła.

Styl skandynawski  faworyzuje proste formy a meble i detale nie są zbyt skomplikowane i nadmiernie zdobione.

Meble na zamówienie wrocław

Styl ten  oprócz prostych kątów zawiera również owalne formy tworzone z drewna bądź metalu co składa się na uzyskanie efektu skromnej i prostej elegancji.

Oprócz wyżej wymienionych cech tyn styl charakteryzuje się funkcjonalnością co najlepiej uwidacznia się w kuchni.

Wszystko tam jest pod ręką na drewnianych blatach i otwartych półkach. Wielu uważa że opisywany przeze mnie styl jest chłodny.

Z pewnością biel jest chłodna dlatego drewniane detale z surowego drewna , kominek z naturalnych materiałów, rustykalne elementy i przytulne tkaniny znacznie ocieplą aranżowane miejsce.

Stosowanie naturalnych i ekologicznych materiałów spowoduje że w takim domu będziemy czuli się dobrze.

Meble na zamówienie wrocław

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/meble-zamowienie-wroclaw-6/

Napsat komentář