Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Pompy wirowe - MujBiz.eu

«

»

Dub 02

Print this Příspěvek

Pompy wirowe

Jak skonstruowana jest typowa jednostopniowa wysokociśnieniowa pompa odśrodkowa?. Pompy jednostopniowe posiadają wirnik przewieszony tj. zawarty na końcu wału za łożyskiem. Zamiana energii kinetycznej medium opuszczających wirnik na energię ciśnienia jest realizowana wpierw w kanałach dyfuzorowych łopatek kierowniczych odśrodkowych, zamieszczonych w osłonie za wirnikiem. Z kierownicy odśrodkowej medium wypływa do osłony spiralnej, stanowiącej kanał zbiorczy; tam zachodzi dalsza zamiana szybkości na ciśnienie.

All-Pumps jest dystrybutorem wirowych pomp odśrodkowych. Pompy odśrodkowe są zbudowane w oparciu o najnowsze techniki, rozwiązania techniczne i dostępne materiały. Wypadkowa prędkość obwodowa jest w najbardziej korzystny zamieniana na osiągi. Dzięki tej technice pompy wirowe odśrodkowe proponowane przez All-Pumps posiadają zapewnioną przewagę nad konwencjonalnymi pompami wielostopniowymi. Odśrodkowe pompy wirowe gwarantują szeroki zakres wydajności przy niskim przepływie i dużej wysokości podnoszenia.

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/02/pompy-wirowe-11/

Napsat komentář