Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Plakatowanie Poznań - MujBiz.eu

«

»

Dub 03

Print this Příspěvek

Plakatowanie Poznań

 

Reklama to nasza specjalność!
Plakatowanie na słupach oraz tablicach ogłoszeniowych to sprawdzona forma przekazu treści, trafiająca do szerokiego grona odbiorców.
Wykorzystywana jest przy kampaniach produktowych, wizerunkowych , a ponadto informacyjnych. Dobrze zaplanowana odznacza się idealnym współczynnikiem ceny do ilości odbiorców, do których trafia. Chętnie korzystają z niej nie tylko instytucje kulturalne niemniej jednak także przedstawiciele branży rozrywkowej, handlu czy szkolnictwa i wielu innych.
Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce zajmującą się specjalistycznym plakatowaniem na terenie całego państwie na różnego rodzaju nośnikach reklamowych, zlokalizowanych w dużych ośrodkach miejskich a również mniejszych miejscowościach.
Nośniki usytuowane są w specjalnie wyselekcjonowanych lokalizacjach o największej atrakcyjności pod kątem odbioru pokazu reklamowego.
Plakatowanie odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu ekspozycji oraz dodatkowo ilości ulotek.
W współzależności od obszaru na jakim realizowana posiada być kampania oferujemy usługi:
o Wybór rejonu aglomeracje w którym plakaty mają być eksponowane
o Wskazanie rejonu aglomeracje w którym plakaty nie mogą być eksponowane
o Wybór konkretnego nośnika pod plakatowanie
o Wynajem całych nośników reklamowych
o Wyklejenie plakatów na całym obwodzie słupa – tzw. opaska
o Ekspozycja dwóch lub więcej plakatów obok siebie

Reklama to nasza specjalność!

Plakatowanie na słupach oraz tablicach reklamowych to sprawdzona forma pokazu treści, trafiająca do szerokiego grona odbiorców.

Wykorzystywana jest przy kampaniach produktowych, wizerunkowych oraz dodatkowo informacyjnych. Dobrze zaplanowana wyróżnia się doskonałym współczynnikiem ceny do ilości odbiorców, do których trafia. Chętnie korzystają z niej nie tylko instytucje kulturalne niemniej jednak także przedstawiciele branży rozrywkowej, handlu czy szkolnictwa oraz wielu innych.

Jesteśmy jedną z niewielu firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw w Polsce zajmującą się profesjonalnym plakatowaniem na terenie całego państwie na różnego rodzaju nośnikach reklamowych, zlokalizowanych w dużych miastach a też mniejszych miejscowościach.

Nośniki usytuowane są w specjalnie wyselekcjonowanych umiejscowieniach o największej atrakcyjności pod kątem odbioru prezentacji reklamowego.

Plakatowanie odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu ekspozycji , a dodatkowo ilości ulotek.

W współzależności od terenu na jakim realizowana posiada być kampania oferujemy usługi:

o Wybór rejonu ośrodki miejskie w którym plakaty posiadają być eksponowane

o Wskazanie rejonu miasta w którym plakaty nie mogą być eksponowane

o Wybór konkretnego nośnika pod plakatowanie

o Wynajem całych nośników reklamowych

o Wyklejenie plakatów na pełnym obwodzie słupa – tzw. opaska

o Ekspozycja dwóch albo więcej plakatów obok siebie

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/03/plakatowanie-poznan-2/

Napsat komentář