Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Wartościowy staż i stażysta - MujBiz.eu

«

»

Dub 03

Print this Příspěvek

Wartościowy staż i stażysta

Czy stażysta to osoba, która musi szukać stażu jako jedynego dostępnego? Czy nie ma dla niej ciekawego i dostępnego od zaraz niemalże stażu czy oferty, która by  ją po prostu i zwyczajnie cieszyła? Odpowiedź jest prosta i znana wielu – stażysta wcale nie musi się męczyć.

Bo jeśli niejeden myśli, że stażysta to ten koleś od parzenia kawy, to jest w błędzie. Bynajmniej sam stażysta nie musi i nie powinien pozwalać na tego typu traktowanie. A znalezienie dobrej firmy, to pierwszy krok ku temu.

Oto jak to zrobić  ,Najprostszą metodą jest osobista wycieczka do urzędu pracy i zapytanie o dostępne staże. Jeśli taka opcja bezrobotnemu przeszkadza, zawsze może spróbować znaleźć pracodawcę samodzielnie, czyli za pomocą dostępnych środków przekazu i mass mediów (prasy, Internetu). W takim wypadku firma powinna zgłosić do urzędu zapotrzebowanie na stażystę wraz z imieniem i nazwiskiem zainteresowanego.“

Wystarczy zatem nieco poszukać, nieco poszperać w rzeczach i znaleźć odpowiedzi. Bo nie jest wcale tak trudno jak mogłby się wydawać znaleźć wartościowy staż, który wart jest uwagi człowieka i zaangażowania.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/03/wartosciowy-staz-stazysta/

Napsat komentář