Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Diagnostyka termograficzna - MujBiz.eu

«

»

Dub 04

Print this Příspěvek

Diagnostyka termograficzna

Oferujemy szeroki zakres badań termowizyjnych m.in. wykrywamy straty ciepła, nieszczelności, wycieki i niedrożności w instalacjach c.o. i c.w.u., usterki w instalacji elektrycznej itp. Prowadzimy inspekcje przedremontowe i sprawdzamy jakość wykonania napraw i ocieplenia.

Kontrolujemy stan linii przesyłowych, transformatorów, izolatorów, rozdzielni elektrycznych, szaf sterowniczych, tablic, bezpieczników i różnego typu złącz elektrycznych itp. Badamy stan izolacji termicznej rurociągów i sieci ciepłowniczych. Lokalizujemy przebieg ogrzewania podłogowego i rur z ciepłą wodą. Badamy stan silników, przekładni, pomp, sprężarek i wentylatorów, lokalizujemy przegrzewające się łożyska i inne nieprawidłowo działające urządzenia mechaniczne. Prowadzimy diagnostykę przed- i powykonawczą sieci ciepłowniczych i instalacji energetycznych. Ceny do uzgodnienia!

Firma TERMOCERT dysponuje wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie badań termowizyjnych oraz wiedzą konieczną do wiarygodnej interpretacji wyników. Więcej szczegółów na nasz temat na stronie www.termocert.com.pl.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/04/diagnostyka-termograficzna-8/

Napsat komentář