Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Pompy jednostopniowe i wielostopniowe - MujBiz.eu

«

»

Dub 04

Print this Příspěvek

Pompy jednostopniowe i wielostopniowe

Jak zbudowana jest typowa wirowa pompa pionowa? Łopatki kierownicy zamieszczone bezpośrednio za wirnikiem zapewniają osiowy wypływ płynów. Średnica zewnętrzna obudowy pompy diagonalnej jest zatem stosunkowo mała. Pompy odśrodkowe pionowe wyróżniają się wyraźnie osiowym przepływem płynów. Negatywną cechą pomp osiowych jest bardzo mała wysokość ssania, i związana z tym skłonność tych pomp do kawitacji (zwykle konieczny jest tu przypływ), dobrą właściwością zaś najmniejsze w porównaniu z innymi rodzajami pomp wymiary poprzeczne w porównaniu do wydajności , a dodatkowo zdolność przepompowywania bardzo dużych objętości cieczy. Zmiana kąta ustawienia łopatek wirnika pompy, możliwa zarówno w czasie postoju, jak również w ruchu, daje najbardziej prostą i sprawną regulację wydajności pompy.

All-Pumps jest dystrybutorem wirowych pomp odśrodkowych. Pompy odśrodkowe są zbudowane w oparciu o najnowsze technologie, rozwiązania techniczne i dostępne materiały. Wypadkowa szybkość obwodowa jest w najbardziej korzystny zamieniana na osiągi. Dzięki tej technice pompy wirowe odśrodkowe proponowane przez All-Pumps mają zapewnioną przewagę nad konwencjonalnymi pompami wielostopniowymi. Odśrodkowe pompy wirowe zapewniają szeroki zakres wydajności przy niskim przepływie i dużej wysokości podnoszenia.

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/04/pompy-jednostopniowe-wielostopniowe-4/

Napsat komentář