Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 profesjonalna wizytówka firmy - MujBiz.eu

«

»

Dub 05

Print this Příspěvek

profesjonalna wizytówka firmy

przez wzgląd innym blogerom, ergo cieszę się, iż czasem mogę się odwdzięczyć. Na początku chciałabym nalepić etykietę, że jestem (jeszcze) totalnym amatorem oraz samoukiem, ciągle się uczę oraz stale eksperymentuje.
Zdjęcie, o którym dzień dzisiejszy sposób mówienia miałam w głowie obecnie od jakiegoś czasu. Musiałam szykować sobie blogowe wizytówki, bowiem raz po raz częściej znajduję się w sytuacji, w której chcę odłożyć dowolny namiar na siebie zaś swojego bloga (lecz bez danych w wyższym stopniu osobistych). Chciałam, by druga strona wizytówki była wyjątkowa, specyficzna i by mówiła byt o mnie a mojej stronie. Cały bieg zaczął się od czasu planowania zdjęcia jeszcze na papierze. Owo nul dziwnego. Wykładowcy w mojej szkole fotograficznej, aż do której chodzę od momentu jakiegoś czasu powtarzają nam, że programowanie w przypadku każdej sesji jest kluczową kwestią. Gros czasu zajmują przygotowania, zaś samo robienie zdjęcia sprowadza się aż do kilku sekund.

Pomyślałam, iż ekstra byłoby, jeżeli na blogowej wizytówce znalazł się… sam blog, aliści pokazany w modus cokolwiek mniej wyraźny, w ładnej aranżacji.
Udałam się wskutek tego na sprawunki po odpowiednie rekwizyty: kwiaty, francuskie wyrób cukierniczy (z wielkim żalem musiałam dopuścić nieobecność croissantów w sklepie oraz owoc Serwetki a filiżankę miałam w tej chwili w domu
Tłem do mojego zdjęcia miało znajdować się drewno. Nie dysponuję na nieszczęście blatem starego stołu, a powierzchnia podłogi w moim pokoju jest zdecydowanie nadmiernie gładka, http://wizytowka-firm.pl przeto musiałam poszukać innego rozwiązania. Zaopatrzyłam się w panele podłogowe o strukturze nieco z większym natężeniem zbliżonej aż do tej wymarzonej. Widoczne na zdjęciu kawałki kosztowały mnie 5 złotych w Praktikerze – przemiły Pan na zamku z obsługi pozwolił mi selekcjonować w odpadach spośród cięcia.
Dla uzyskania najlepszego rezultatu potrzebne jest odpowiednie światło, przeto osobisty „plan zdjęciowy” rozłożyłam na podłodze, pod oknem. Przez http://wizytowka-firm.pl dobry siedem dni czekałam na sielski dzień, aby uczynić owo jedno ujęcie
Przy komponowaniu naszego idealnego kadru przydaje się podgląd Serwetki (nie mogłam się podjąć decyzję, które będą wyglądały najładniej) tudzież filiżanka ze spodkiem pochodzą spośród Ikei. Uwielbiam ich kolorowe wzory dodatków tudzież proste kształty naczyń.
Z wielkim bólem musiałam ileś zachwiać zdjęcia przedtem pokazaniem ich Wam w całości. Na nieszczęście nie wszyscy siła robocza uznają istnienie praw autorskich… natomiast nadzwyczaj wizytowka www nagminnie „pożyczają” sobie moje zdjęcia oraz publikują obok siebie bez zamieszczania informacji o ich autorze.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/05/profesjonalna-wizytowka-firmy-17/