Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 tanie strony www - MujBiz.eu

«

»

Dub 05

Print this Příspěvek

tanie strony www

Jakkolwiek również HTML jak i cała Internet Web na przed oparta są stosunkowo nowymi technologiami, idea hipertekstu jest już wcale leciwa. W latach czterdziestych ubiegłego wieku Vannevar Bush w swoim artykule „As we may think“ opisał komputerowy system hipertekstowy, który nazwał „memex“. Innymi osobami zaangażowanymi w zaawansowanie tej koncepcji byli Douglas Engelbart, Bill Atkinson i Ted Nelson, którego uważa się wewnątrz ojca terminu „hipertekst“. profesjonalne strony internetowe Acz systemy za sprawą nich projektowane bazowały przeciwnie na jednym komputerze – tym, na którym działały.

Sieć WWW (World Wide Web, Web) owo net stron WWW, po której nawiguje się wewnątrz pomocą przeglądarki internetowej. Nawigacja ta sprowadza się aż do klikania odnośników, które łączą strony WWW. Proponowaną (zgodną spośród angielskim akronimem) polską nazwą dla WWW jest Wszechnica Wiedzy Wszelakiej.

Zanim aczkolwiek ukuto skrótowiec WWW, rozważano również inne nazwy, m.in. „The Information Mesh“ tudzież „The Mine of Information“. Obojętnie jednakże od nazwy projektu, przez hipertekst rozumiano strategia łączenia informacji różnego rodzaju oraz dostępu do niej, w postaci sieci węzłów, które eksploatator przypuszczalnie egzaminować zgodnie z woli tudzież tłumaczono jego zastosowania: „hipertekst dostarcza ujednoliconego interfejsu użytkownika gwoli wielu dużych klas zgromadzonej informacji – raportów, notatek, baz danych, dokumentacji komputerowej a online’owych systemów pomocy“.
http://web.e-kabza.pl
Język HTML pomyślany jako narzędzie ułatwiające komunikowanie się naukowców w sieci błyskawicznie zyskał ogromną fama. Przyniósł jego osoba w latach 90-tych szaleniec rozwój Internetu, w zasadzie sieci WWW. Co do jednego z rozwojem sieci globalnej zmienił się dodatkowo już sam narząd smaku. Spośród tego powodu zaistniała potrzeba stworzenia organizacji mającej na celu kontrolę powyżej dalszym rozwojem Sieci. W ten postępowanie w roku 1994 powstało W3C (World Wide Web Consortium) prowadzone natomiast finansowane dzięki liderów branży informatycznej tudzież telekomunikacyjnej. Konsorcjum nie ogranicza się aczkolwiek przeciwnie aż do zadań opiniotwórczych. Zajmuje się dodatkowo rozwijaniem dotychczasowych oraz tworzeniem w całości nowych standardów dla WWW.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/05/tanie-strony-www-6/

Napsat komentář