Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jak dbać o torby skórzane? - MujBiz.eu

«

»

Dub 06

Print this Příspěvek

Jak dbać o torby skórzane?

W szafie każdej eleganckiej kobiety ważne miejsce zajmują torby skórzane. W zawiązku z tym, że ich klasyczne wzornictwo jest ponadczasowe to idealnie wpisuje się w każdy nowy trend mody. aby przedłużyć im piękny wygląd warto o nie odpowiednio zadbać.
Torby skórzane (jak te)  wbrew panującej opinii nie wymagają jakiejś wyjątkowo skomplikowanej pielęgnacji ale należy im poświęcić choć chwilę czasu. W pierwszej kolejności trzeba na bieżąco usuwać wszelkiego typu, widoczne zabrudzenia, Do tego celu specjaliści w dziedzinie skórzanych wyrobów polecają specjalne środki, które można bez żadnego problemu kupić w każdej drogerii.
Ważną czynnością jakiej wymagają torby skórzane podczas regularnej pielęgnacji jest ich regularne nawilżanie. Podobnie jak ludzka skóra, również skórka przeznaczona na torby wymaga nawilżenia specjalnie do tego celu przeznaczonym środkiem co zapobiegnie jej pękaniu.
Torby skórzane wymagają również zabezpieczenia przed niekorzystnym działaniem wody. Do tego celu wykorzystuje się specjalne kremy z woskiem pszczelim, które pełnią rolę naturalnego impregnatu.
Pielęgnując torbę skórzaną nie wolno ponadto zapominać o jej metalowych elementach, które należy regularnie przecierać miękką ściereczką.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/06/dbac-torby-skorzane-6/

Napsat komentář