Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Funkcjonalne wózki rowerowe - MujBiz.eu

«

»

Dub 06

Print this Příspěvek

Funkcjonalne wózki rowerowe

Na współczesnym rynku bardzo dużym zainteresowaniem  cieszą się wózki rowerowe dedykowane dla małych dzieci.  Dzięki możliwości ich nieskomplikowanej w przeprowadzeniu modyfikacji stały się funkcjonalnym rozwiązaniem dla wielu aktywnie żyjących rodziców. Wózki rowerowe oprócz podstawowej funkcji mogą dodatkowo pełnić rolę tradycyjnego wózka spacerowego. Ich wykorzystanie pozwala rodzicom nie rezygnować z ich dotychczasowego stylu życia i zabierać maleństwo zarówno na wycieczkę rowerową, zakupy jak i na poranny jogging po parku.
Wózki rowerowe dzięki wykorzystaniu odpowiedniej konstrukcji są wystarczająco bezpieczne. Dodatkowo dla zapewnienia maluchowi należytej ochrony posiadają pasy bezpieczeństwa oraz hamulce.  Spełniające normy bezpieczeństwa modele wózków posiadają specjalne certyfikaty o czym należy koniecznie pamiętać decydując się na ich kupno. Ze względu na bogatą ofertę można wybrać model indywidualnie dostosowany do oczekiwań rodziców. Wózek zaopatrzony w duże kieszenie boczne świetnie sprawdza się podczas zakupów a jego lekki wagowo model z pewnością przyda się rodzicom mieszkającym na piętrze w budynku nie posiadającym windy. Więcej na www.cartravels.pl.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/06/funkcjonalne-wozki-rowerowe-3/

Napsat komentář