Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Projekt rezidenčního bydlení - bydlete hezky

«

»

Úno 16

Print this Příspěvek

Projekt rezidenčního bydlení – bydlete hezky

Nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný k trvalému nebo víkendové bydlení. Rodinný dům se nachází na okraji obce Hontianske Nemce, část Rakovec, v tichém prostředí (polosamota). V roce 2000 prošel částečnou rekonstrukcí. V celém domě jsou vyměněny plastová okna, vytápění je zajištěno ústředním topením (kotel na pevná paliva), ohřev teplé vody slunečními kolektory. K domu náleží kromě veřejného vodovodu i vydatná vlastní studna. Dům se skládá ze vstupní haly, čtyř menších místností, toalety se sprchovým koutem, kuchyně, kotelny, garáže. V přední části domu se nahazuje zastřešená terasa.
V ceně nemovitosti je v případě zájmu kupujícího i zařízení domu, sekačky, cirkulárka, …

V ceně nemovitost Vám poskytneme kompletní realitní a právní servis, v případě zájmu doporučíme zkušeného finančního poradce.

PROJEKT
Terasovitý pětipodlažní objekt, residence postavený z tradičních materiálů, stojí na hranici pěší zóny. intimní se dotýká zelené oázy hradního vrchu na jedné straně a historického centra pod sebou na straně druhé. Právě dokonalá intimita v samém srdci města přidává bydlení v Rezidenci Hradní vrch celkem výlučnou, specifickou kvalitu a exkluzivitu. Ta je samozřejmě vlastní provedení a dispozičnímu řešení všech 31 elegantních a prostorných bytových jednotek. Každý byt má své osobité členění dotvořeny krásnou terasou, která mu přidává dalsí rozměr, životní prostor a emoci. Ve dvou podzemních podlažích je dostatečný počet parkovacích míst. Recepce, privátní fitness a welness jen potvrzují nejvyšší standard. Devět přízemních, velmi komorních obchodních prostor vytváří příjemné zázemí a atmosféru téměř privátní „pěší“ zóny, která vznikla před třemi vchody do objektu.

REZIDENCE
Dnes tak často zneužívány slovo na označení luxusního bydlení nemá v hlavním městě větší opodstatnění než na hradním vrchu. V latině Rezidentu znamenala stálé sídlo nejvýznamnějších osob na reprezentačním místě. Rezidence Hradní vrch znamená 31 jedinečných bytů, které mají všechny předpoklady stát se stálým sídlem pro další generace jejich majitelů.

STANDARDY BYTŮ
Přírodní stavební materiály jako cihla, dřevo, přírodní kámen v symbióze s výjimečnou lokalitou v centru města vytvářejí ideální podmínky pro kvalitní bydlení. S financováním bydlení vám pomůže náš hypotéční specialista.  Individuální úprava dispozice našim architektům, vlastní výběr sanity, obkladů a podlah je budoucím majitelům k dispozici. Do nabídky spadá široká materiálová i barevná škála použitých komponentů. Každý apartmán je vybaven klimatizací, která se postará o optimální teplotu ve Vašem bytě. Okna francouzského typu Vám zajistí dokonalé prosvětlení a nezaměnitelný výhled.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2016/02/16/projekt-rezidencniho-bydleni-bydlete-hezky/

Napsat komentář