Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Prodej exkluzivních bytů v Praze narostl - MujBiz.eu

«

»

Kvě 18

Print this Příspěvek

Prodej exkluzivních bytů v Praze narostl

Prodej exkluzivních bytů v Praze narostl.

Prodat nemovitost je dnes obtížnější než bylo kdysi, ať prodáváte sami nebo se zprostředkovatelem. Trh je už do značné míry nasycen. Lidé kteří zakládali svoje podnikání v devadesátých letech a po počátku jednadvacátého století už mají nakoupeno. Zájemci jsou dnes nároční a mnohem více vybíraví, než kdysi. Navíc mají z čeho vybírat, na trhu je množství nemovitostí a mnoho jich je prezentováno lépe, než ve skutečností skutečně jsou. Dobrý fotograf s dobrým vybavením vás naláká i do bytů nebo rodinného domu, kam by jste třeba vůbec nevyrazili.

Prodej exkluzivního bytu v Praze, Vinohradech

Celkový objem investic do byrů, rodinných domů a dalších nemovitostí v České republice za tři první čtvrtletí roku 2015 strmě rostl o 59 procent. Majitelé bytů se snaží byt pronajmout za co nejvyšší cenu, zájemci zase vybírají co nejlevnější byt v co nejlepším stavu a vybavení. Nároky na bydlení mají lidé dnes podstatně vyšší.

Prodej bytu v Praze- Novém Městě
Praha 6 je a bude cílem zájmů investorů a rodin, kteří hledají klidné a prestižní lokality k bydlení. Praha 6 může nabídnout řadu lokalit a možností kde velmi dobře bydlet a nebo investovat do pozemků na kterých se dá postavit bytový nebo rodinný dům. Prahu 6 můžeme doporučit hlavně pro milovníky klidu a okolní přírody. V okolí Šáreckého údolí a parku Šárka je velké množství zeleně, v Nebušících je prestižní mezinárodní škola kde se vyučuje v angličtině. Do mezinárodní školy v Nebusících chodí děti diplomatů, manažerů nadnárodních firem a jinak dobře sitovaných rodin.

Historický dům venkovského stylu v Praze 6 – Šáreckém údolí

Divoká Šárka nabízí i oficiální piknikové místo, odkud vás nikdo nevyžene při rozdělávání ohně pod grilem, a  1. září sem zde již tradičně můžete zajít do přírodního divadla na operu, tentokrát na Prodanou nevěstu.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2016/05/18/prodej-exkluzivnich-bytu-v-praze-narostl/

Napsat komentář