Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Počet lidí nakupujících oblečení na internetu stále stoupá - MujBiz.eu

«

»

Srp 03

Print this Příspěvek

Počet lidí nakupujících oblečení na internetu stále stoupá

Jedním z nejprodávanějším zbožím na internetu je oblečení. Prodeje oblečení na internetu stále rostou na úkor kamenných obchodů. Proč vlastně lidé stále více upřednostňují objednávky oblečení přes internet? Loni celých 36% lidí alespoň jednou oblečení na internetu nakoupilo. Pro letošek se očekává ještě vyšší procento nakupujících.
Prodeje v kamenných obchodech stále více ovlivňuje počasí. Když jsou letní teploty nad 30, nebo v zimě silně pod nulou, tak prodeje klesají. V podstatě každá výraznější a dlouhodobější změna počasí oproti standardu snižuje obraty kamenných prodejen. Je docela jedno jedná-li se o dámské oblečení, pánské oblečení, sportovní, nebo jiné. Úspěšnost prodeje v kamenném obchodě zkrátka velice záleží na počasí.
Počasí dovede ovlivnit i internetové prodeje, ovšem v mnohem menší míře než klasické obchody. Pokud jsou velká vedra, tak lidé moc nenakupují ani na internetu. Výhodou internetového nakupování ale je, že nakupovat se v létě může i za chladnějších nocí. Co se na internetu prodává nejlépe? Především dámské oblečení a to všeho druhu. Od dámského oblečení pro volný čas přes sportovní oblečení až po domácí oblečení a pyžama. Ne nezanedbatelnou předností internetového prodeje je i možnost vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2012/08/03/pocet-lidi-nakupujicich-obleceni-na-internetu-stale-stoupa/

Napsat komentář