Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Dobre pożyczki do ręki - MujBiz.eu

«

»

Zář 10

Print this Příspěvek

Dobre pożyczki do ręki

Banki zachęcają nas coraz większą ilością dowolnego typu towarów majątkowych. Zwłaszcza popularne są kredyty bez zaświadczeń , a oprócz tego pożyczki bez bik, jednakże wielu ludzi nie dostrzega różnic pomiędzy tymi dwoma instrumentami. Jaka jest więc różnica między kredytem i pożyczką? Jeżeli mamy wybór, na co dużo lepiej się zdecydować – na wzięcie odpowiedniego kredytu lub może dobrej pożyczki?
Popularne kredyty mogą być przydzielane tylko poprzez banki w postaci bezgotówkowej. Jednak małe pożyczki w głównej mierze bazują przeważnie na zasadach kodeksu cywilnego, co znaczy, że mogą być udzielane przez różnorodne instytucje, a też poprzez jednostki fizyczne oczywiście wyłącznie pod warunkiem, że są posiadaczami określonej ilości gotówki. Nieduże pożyczki w odróżnieniu od kredytów są przeważnie udzielane w formie gotówkowej.
Znacznie bardziej bezpiecznym wyjściem jest uzyskanie kredytu w banku, a to dlatego, iż wybierając taki instrument dostajemy umowe kredytowa. Taka umowa musi zostać sporządzona na piśmie i musi się w niej znajdować całkowity rozmiar zaciąganego przez naszą firmę kredytu. Natomiast w sytuacji małej pożyczki często jest to umowa ustna, a więc nie jest to za bardzo pewne zabezpieczenie w wypadku oszustw. Wówczas o wiele trudniej jest udowodnić na jaką kwotę umówiliśmy się oraz jakie są dokładne uwarunkowania spłaty takiej pożyczki.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/09/10/dobre-pozyczki-reki/

Napsat komentář