Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Szczyrk idealnym miejscem na wypoczynek - MujBiz.eu

«

»

Zář 11

Print this Příspěvek

Szczyrk idealnym miejscem na wypoczynek

Położony w regionie Beskidu śląskiego Szczyrk to jeden z przepięknych kurortów naszego kraju, w którym na turystów oczekują całoroczne atrakcje gwarantujące zawsze udany i należący do niezapomnianych wypoczynek.
Do niewątpliwych atrakcji jakie w okresie zimowym , które zachęcają turystów do odwiedzin kurortu zalicza się kompleks skoczni narciarskich ,Skalite“ (jest też Hotel Skalite). Właśnie dzięki pojawieniu się w 1937 roku pierwszej skoczni narciarskiej , Szczyrk stał się  turystyczną Mekką Beskidu śląskiego, którą w każdym roku odwiedzają miłośników śnieżnego szaleństwa.
Szczyrk szczyci się również kolejką krzesełkową, z trasy której rozciąga się wyjątkowa panorama górska, co stanowi bardzo ciekawą atrakcję turystyczną a z jakiej można korzystać przez cały rok.
Na miłośników sztuki odwiedzających Szczyrk oczekuje Beskidzka Galeria, której prywatne zbiory gromadzone od połowy lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku należą do największych na południu Polski i zawierają dzieła niemalże 130 znanych artystów.
Osoby , które cenią aktywny wypoczynek odwiedzając Szczyrk mogą skorzystać ponadto z doskonale przygotowanych w okresie zimy tras narciarstwa biegowego a latem z crossowego toru roweroweg

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/09/11/szczyrk-idealnym-miejscem-wypoczynek/

Napsat komentář