Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Gospodarstwa agroturystyczne w regionie - MujBiz.eu

«

»

Říj 09

Print this Příspěvek

Gospodarstwa agroturystyczne w regionie

Na rzecz wielu ludzi , którzy odwiedzają gospodarstwa agroturystyczne w regionie, szczególnie przychówek, wizytacja znaczy początkowy kiedyś podczas gdy widzą oni źródło ich jedzenia, oznacza to przykładowo. krowę mleczną, kolbę kukurydzy wyrastającą na polu, albo jabłka, które mogą oni  natychmiast rozejść się spośród drzewa.
Właściciele farm oferują turystom pracę nad bydłem zamieszczonym na ranczu dodatkowo nieraz uczestnictwo w przejażdżkach na zwierzętach z farmy .

Historia
Pierwsza gospodarstwo rolne agroturystyczna znajdowała się w miejscu dzisiejszego Parku Narodowego Gór Skalistych w Kolorado.
Kolejne takie rancha powstały w odpowiedzi na romantyzację amerykańskiego Zachodu, która zaczęła występować w późnym XIX wieku. W 1893 roku historyk Frederick Jackson Turner stwierdził , że przeszkoda Stanów Zjednoczonych była demograficznie „zamknięta“. Owo natomiast doprowadziło do tego, że wielu ludzi miało uczucia nostalgii na mocy minione dni, na mocy co pobłażano we względnym bezpieczeństwie. Zbiorowość ludzka mogli na koniec wydarzyć się oraz cieszyć się korzyściami zachodniego życia dla krótkiego okresu czasu bez potrzebowania żeby poważyć się życie.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/10/09/gospodarstwa-agroturystyczne-w-regionie-2/

Napsat komentář