Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Restauracja w centrum miasta - MujBiz.eu

«

»

Lis 29

Print this Příspěvek

Restauracja w centrum miasta

Restauracja – zakład gastronomiczny z obsługą kelnerską, którego głównym celem jest żywienie konsumenta.
W restauracji dania przygotowywane są na spersonalizowane zlecenie, produkowane głównie spośród surowców (w mniejszości wypadków spośród półproduktów także gotowych potraw). Asortyment uzupełniają napoje zimne oraz gorące, alkohole, wyroby cukiernicze także towary handlowe (papierosy, słodycze i tak dalej.). Restauracje często posiadają zaadaptowany aż do charakteru obiektu wystrój wnętrz oraz specjalizację na kształt kuchni (regionalna, narodowa). Swoją drogą restauracje świadczą usługi rozrywkowe (na przykład. dancingi), dodatkowe (na przykład. catering), wykonane są aż do organizowania przyjęć okolicznościowych również obsługi grup.

Pojęcie „mała gastronomia“ obejmuje m.in. tawerna, pierogarnię itp. Tak aby legalnie prowadzić małą gastronomię powinno się uzupełnić szereg formalności i spełnić kilka wymagań.
Chcielibyśmy otworzyć małą restaurację, parę stolików bez licencji na procenty; raczej to ma być z większym natężeniem zakład gastronomiczny niż knajpa tyle, że musi wyglądać porządnie.

Czy ktoś z Was jest w stanie mi ogłosić z jakimi typami certyfikatów muszę sie uporać z początkiem (przykładowo. sanepid i tak dalej.)? Jakie wymagania musi spelniać taki lokal?
dodatkowo to co według mnie bardzo ważne z jaka kasą muszę się liczyć na wyposażenie kuchni? bowiem to wydaje sie jest najdroższe.

Prawdopodobnie ktoś z was prowadzi poprzednio tego rodzaju funkcjonowanie?
Młoda osoba potrzebuje wszelkiej maści porad na temat funkcjonowania swojej restauracji :) Jeśli wiesz odrobinę na ów temat możesz olśnić mnie własną wiedzą.
ona usytuowana w cetrum ośrodka miejskiego. Na przeciwko jest związek wyznaniowy, obok spożywczy (dom towarowy).

Większość dnia restauracja świeci pustkami. Na obecną chwilę nie stać mnie na modyfikację aranżacji by tak pozyskać kontrahentów. Zbiorowość ludzka przychodzą głównie wychylić piwa. Mamy mimo to duże, prawidłowo wyposażone zaplecze kuchenne.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/11/29/restauracja-w-centrum-miasta-3/

Napsat komentář