Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Konsultant telefoniczny - praca dla silnych - MujBiz.eu

«

»

Pro 05

Print this Příspěvek

Konsultant telefoniczny – praca dla silnych

Nie jest  tajemnicą, że praca jako konsultant telefoniczny to nie zajęcie, które zachwyci tych nieco słabszych psychicznie i da im po prostu stały zarobek i dobre pieniądze przy prawie żadnym wysiłku. Nie jest to żadną tajemnicą i dla tego też warto o tym pamiętać, gdy się rekrutuje. Bo przecież praca konsultanta z założenia jest zajęciem związanym z intensywną obsługą klienta.  Intensywną czyli taką, która wymusza rozmowy z nim w każdym wypadku i każdej sytuacji. Nawet tej stresowej, kryzysowej, która wymusza działania na jakie normalnie by się nie zgodził.

Należy się liczyć z wieloma trudnymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć podczas wykonywania swoich obowiązków, takimi jak fakt, że zostanie się zasypanym toną niezbyt przyjemnych wyrzutów, które chętnie ludzie lubią zgłaszać. Zgłaszać, choć konsultant telefoniczny to raczej nie usłyszy zgłoszeń ale stek obelg. I niestety musi się z tym liczyć, jakby powiedzieli Anglicy – to taka branża.

Branża, która wcale nie jest łatwa, która sprawia, że nie raz i nie dwa chce się płakać czy wyjść i trzasnąć drzwiami. Ale też branża dochodowa, która może dać sporo pieniędzy.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/12/05/konsultant-telefoniczny-praca-dla-silnych/

Napsat komentář