Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Gazeta - MujBiz.eu

«

»

Pro 15

Print this Příspěvek

Gazeta

Ze wszystkich gazet na rynku wybrałam „Miesięcznik Lokalny„, gdyż jest przejrzysty dodatkowo podoba mi się, że jest podzielony na częsci tematyczne: w częsci głównej są dane ze świata, państwa i regionu. Pózniej są wiadomości sportowe, dodatki muzyczne i dla kobiet, a co piatek jest wydawany dodatek telewzyjny. System graficzny pierwszej strony gazety jest czytelny tzn. tytuł jest położony w granicach, na lewo znajduje się data, cena, redaktor, edytor oraz adres strony internetowej WWW. W dolnej częci znajduje się temat główny, oraz następny 3 mniejsze artykuły dotyczące polityki dodatkowo zdrowia. Na uboczu głównej stronie umieszczona jest rózwnież wmianka o sukcesach sporotwych. Artykuł, który wybrałam do oceny to potężny problem, czyli wyróżnienie Nobla. Artykuł jest napisany zrozumiale, zawiera najbardziej istotne informacje ze świata także z kraju.

Gazeta – rodzaj wydawnictwa ciągłego, czasopismo ukazujące się częściej niż raz w tygodniu, najczęściej codziennie – w rozumieniu wszystkich dni roboczych.
Pierwsza polska gazeta ukazał się w XVII wieku.
Pochodzenie słowa kurier nie jest do kresu jasne. Wywodzi się przypuszczalnie z włoskiego gaza, na rzecz dokładnego sprecyzowania drobnej bilon, zbytnio którą nabywano miesięczniki w średniowiecznej Wenecji. Gaza oznacza podobnie srokę, którą w charakterze marka często umieszczano w dziennikach włoskich. Może źródłosłów gazety owo hebrajskie izgard, tłumaczone jak posłaniec, laufer, poprzednik.

Jesteśmy innowacyjnym dziennikiem internetowym, nie zapominamy przecież o naszej długoletniej tradycji. „Kurier Lokalny“ jest niezależnym tygodnikiem informacyjnym. Na naszych łamach opisujemy głównie życie codzienne mieszkańców aglomeracji także powiatu. Duży nacisk kładziemy również na prezentację historii i dorobku naszego regionu. Informator był pierwszą periodyczną gazetą informacyjną w regionie.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2014/12/15/gazeta-3/

Napsat komentář