Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kierownik salonu - spore zarobki i mała odpowiedzialność? - MujBiz.eu

«

»

Led 10

Print this Příspěvek

Kierownik salonu – spore zarobki i mała odpowiedzialność?

Mit na temat tego, że praca jako kierownik salonu to oczywiście spore zarobki i mała odpowiedzialność powinien upaść. Niestety ale wielu na ten temat ma pewne stereotypowe postrzeganie i uważa, że kto jak kto, ale taki kierownik salonu to zarobi sobie całkiem fajne sumy. No niestety, ale kierownik to jego opinii nie podziela.

Wielu interesuje ile zarobi taki kierownik i wielu też powinno wiedzieć, że odpowiedź jest prosta i jednym słowem – mało. Bo niestety ale tu praca jako kierownik nie sprawdzi się finansowo.

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest wiele, ale warto poznać te, które na kierownik salonupracodawca znaleźć można i które znać warto już.

,Przyczyn takiego stanu rzeczy należy szukać przede wszystkim w fakcie, że sprzedaż i handel są najpopularniejszymi dziedzinami gospodarki, a wymagania na stanowiska sprzedawcy czy kierownika salonu nie są tak duże, jak w przypadku innych branż. Kierownik salonu nie musi być osobą po studiach wyższych, nie musi również biegle znać języka angielskiego – wystarczy odpowiednie doświadczenie zawodowe i umiejętność zarządzania zespołem ludzi“

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/01/10/kierownik-salonu-spore-zarobki-mala-odpowiedzialnosc/

Napsat komentář