Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Novinka roku – marsala, módní barva roku 2015 - MujBiz.eu

«

»

Led 15

Print this Příspěvek

Novinka roku – marsala, módní barva roku 2015

 

Tak, jako každý rok, i letos bude vévodit nová barva, která se dámám podle našich domněnek bude zamlouvat. Neřekne se jí jinak než Marsala. Už teď se těší velké popularitě, je slušivá a trendy. Nenajde se snad jediný módní návrhář, který tuto barvu nezakomponuje do své kolekce. Předpokládáme, že nejen v tomto odvětví se odrazí půvab této barvy, která podtrhuje ženskou krásu zevnitř i zvenku. Třeba se dočkáme této barvy v interiérech, tapetách, autech a i vizážisté se na téhle barvě jistě vyřádí.

Původ názvu marsala?

Marsala pochází se Sicílie, kde se tak nazývá víno. Toto víno má barvu rudou s hnědými odlesky, vypadá velmi sebejistě, hřejivě a sofistikovaně. Nechali se zde nejspíš inspirovat módní guru, kterým víno zachutnalo natolik, že jeho barvu přenesli na své skici.

Marsala pro muže i ženy?

Asi nejvíce pozitivní bylo zjištění, že nejen ženám se odstín této barvy zalíbil. Své příznivce si našla už i u mužů. Velmi dobře vypadá na oblečení, jako jsou bundy či kabáty, boty, ale i kabelky a doplňky. Hodí se ke každé pleti, ať už se pyšníte tmavou či světlou pokožku. Obě textury, mat i lesk vypadají zemitě a elegantně.

Kombinace s jinými barvami?

Ano. Pokud jí budete chtít kombinovat se žlutou či modrou, obavy nejsou na místě a žádného faux pas se nedopouštíte. Jeho kreativita je úžasná. Nebojte se barev, tak samo můžete vyrazit od hlavy až k patě v marsala odstínu a budete vypadat šik. Ženy, které se rády líčí, najdou v kosmetickém průmyslu také zastoupení marsaly- laky na nehty, líčka, rtěnky atd.

Jestli stále uvažujete nad oživením svého „ponurého“ šatníku, pak neváhejte. V hnědočervené zazáříte natolik, že se za Vámi budou lidé na ulici otáčet.

Stejně jako silné víno, které dalo barvě Marsala jméno, tento robustní odstín v sobě obsahuje teplo a bohatost sytého jídla plného chuti.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/01/15/novinka-roku-marsala-modni-barva-roku-2015/

Napsat komentář