Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kierownik salonu - on tylko - MujBiz.eu

«

»

Led 27

Print this Příspěvek

Kierownik salonu – on tylko

Jeśli ktoś myśli, że praca jako kierownik salonu to tylko praca tego, kto ustala to i owo i co najwyżej podowodzi tym czy tamtym, to myli się bardzo. Bo jak się okazuje, to wcale ten nieszczęsny kierownik w życiu łatwo nie ma. Bo przecież nie jest łatwo kierować innymi. Ale jeszcze trudniej jest ustalać strategie i mieć wszystko pod kontrolą.

Sam kierownik salonu wie o tym doskonale, ale mało kto wie o tym w praktyce. Niestety tak to jest, ale sam kierownik salonu nie może sprawić, by jego praca nie była doceniania. A jeśli sami zaczniemy pracować jako kierownik salonu to możemy być pewni, że docenimy ją w sekundę.

Bo kierownik salonu robi następujące rzeczy:

,Kierownik nadzoruje, ustala i monitoruje prace podległego mu personelu zatrudnionego w salonie, tworzy politykę sprzedażową i marketingową salonu, odpowiada za rekrutację i zatrudnienie nowych pracowników oraz zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi związanymi z prawidłowym działaniem salonu.“

I jak widać – rzeczy tych mało nie jest. A każdy kto jako kierownik pracuje, musi się po prostu z nimi zmierzyć. Niestety takie są realia tego zawodu, tej pracy.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/01/27/kierownik-salonu-tylko/

Napsat komentář