Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jakých chyb se v módě dopouštějí muži? - MujBiz.eu

«

»

Úno 25

Print this Příspěvek

Jakých chyb se v módě dopouštějí muži?

Jak ženám, tak mužům se nedaří občas vyjít ven v tom správném outfitu. Marné, žádný učený z nebe nespadl. U nás je pořád oblékání díky minulosti bídné, neumíme moc zvládat a korigovat vkus se stylem. Kde se tedy chyby mužům nedaří zvládnout?

Vůně

Snad jedna z nejjednodušších věcí je použití antiperspirantu a voňavky. Ale pro některé veliký problém, který zabere deset sekund. Člověk na sobě může mít sebelepší oblek za tisíce korun, ale pokud je z něj cítit pot, nikdo se za Vámi neotočí, to si buďte jisti. Dobrou prevencí kruhů v podpaží je nosit pod košilí spodní tričko. Většina mužů nosí čistě bílé, ale to může pod tenkými košilemi výrazně prosvítat. Ideálním řešením je tzv. neviditelné tričko v tělové barvě, které není pod košilí vidět vůbec.

Špinavé boty

Vždy, než odejdete z domu, zkontrolujte, že jsou Vaše boty čisté. Špinavé boty jsou velké „fópá“ a ve společnosti je to neomluvitelné. Kdysi se muži neodvážili vyjít ven bez nenaleštěných bot, přitom přejet dvakrát vlhkým hadrem po botách je to nejmenší. Nejen společenská obuv potřebuje adekvátní péči, ani teniskám nesluší uschlé bláto. A nezapomínejte na staré pravidlo, jaké boty, takový pásek- musí ladit.

Krátké ponožky

Hrozně vypadá, když si dá člověk nohu přes nohu a jde mu vidět holá kůže. Ideálním řešením je pořídit si vysoké ponožky až skoro ke koleni, dobře drží a nesklouzávají. Druhou variantou jsou běžné vysoké ponožky, u nichž je nutné čas od času zkontrolovat, jestli nejsou níže, než by být měly.

Zvednutý límec

Límeček by samozřejmě měl být ohnutý rovnoměrně a také vyžehlený. Určitě se vyvarujte nošením zvednutého límce jak u košil, tak triček. A to ani v případě, že je na límečku zespoda vytištěný nápis, či logo značky.

Batoh a oblek

Ani stylový batoh se k obleku nehodí. Můžete je nosit k méně formálnímu oblečení. Jediné přípustné zavazadlo k obleku je kožená taška do ruky, maximálně s popruhem přes rameno. Ten si ale nikdy nedávejte křížem přes tělo, nevypadá to dobře.

Délka kravaty

Správně má kravata končit na sponě pásku, nikoliv uprostřed břicha nebo pod rozkrokem, jak můžeme být svědky na ulicích. Po nošení nezapomeňte uzel rozvázat a kravatu vyvěsit, nebo srolovat, bude tak mít čas se do dalšího nošení narovnat.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/02/25/jakych-chyb-se-mode-dopousteji-muzi/

Napsat komentář