Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Konsultant telefoniczny a plany - MujBiz.eu

«

»

Bře 25

Print this Příspěvek

Konsultant telefoniczny a plany

Nie ma takiej organizacji, która działałaby bez planu i warto by konsultant telefoniczny też o tym wiedział. Realizacja planów to podstawa działania każdej firmy. Podstawa, która tłumaczy wiele paradoksów i tego dla czego lekceważenie pracownika jest na porządku dziennym a w tym jednym wypadku wszystko nagle jest idealnie dopilnowane. Przypadek to to nie jest i dobrze o tym wiedzieć.

Otwarta rywalizacja to również nie przypadek a realny wymóg. Człowiek lepiej pracuje gdy czuje na sobie oddech innych konkurentów. Wtedy chce mu się starać, walczyć o swoje. Sprawiać, że będzie osiągał lepsze wyniki, dostawał to czego chce. Choć brzmi przerażająco to tak niestety jest i dla tego właśnie nawet  najspokojniejszy konsultant telefoniczny daje się wciągnąć w grę kto lepszy.

Choć cała ta realizacja planów i otwarta rywalizacja brzmią przerażająco to nie ma się czego obawiać. Każdy konsultant nie z takimi rzeczami sobie poradzi, a to przynajmniej wyznacza jasny ster i cel całych działań przezeń prowadzonych dla dobra firmy. Firmy a co za tym idzie jej pracowników, w tym właśnie konsultantów.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/25/konsultant-telefoniczny-plany/

Napsat komentář