Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kierownik budowy i opinia podwładnych - MujBiz.eu

«

»

Bře 26

Print this Příspěvek

Kierownik budowy i opinia podwładnych

Nie jest łatwo pracować jako kierownik budowy bo życie tego typu osoby jest utrudniane prze jedno – stereotyp, który panuje między podwładnymi to rzecz, która może bardzo pomóc ale i bardzo zaszkodzić.

Bo jeśli ktoś uważa, że nie jest sprawiedliwym by nim dowodzono to nigdy dobrowolnie temu przywództwu się nie podda. I niestety ale trzeba się będzie zmierzyć ze wszystkimi jego lepszymi lub mniej zarzutami.

Sam kierownik budowy pisze o tym na podstawie tego co przecież przeszedł ,Tam natomiast trzeba będzie od czasu do czasu zarządzać brygadą robotników. Jest to dość trudne, ponieważ często robotnicy są osobami dorosłymi, silnymi fizycznie mężczyznami, którzy niespecjalnie lubią słuchać poleceń facetów w garniturach, uważając ich za ważniaków.“

I jego przejścia to nauka dla innych i tłumaczenie ludzkiej natury. Zazdrość i stereoptypy to połączenie z gruntu negatywne i niosące ogromne minusy i kłopoty, które potem mogą bardzo urosnąć do niezwykłej wręcz rangi problemu . Niestety dla weszystkich.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/03/26/kierownik-budowy-opinia-podwladnych/

Napsat komentář