Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Specjalista szkoleń - wybredny odbiorca... - MujBiz.eu

«

»

Dub 01

Print this Příspěvek

Specjalista szkoleń – wybredny odbiorca…

Jeśli zapytać się o to jaki jest współczesny konsument czy jakikolwiek odbiorca jakiegokolwiek dobra to przede wszystkim odpowiedź będzie brzmiała – zachłanny. I o tym musi wiedzieć sam specjalista szkoleń bo inaczej nie poradzi sobie z ludźmi zgromadzonymi na Sali.

Bo jeśli ktoś Idze na szkolenie to nie tylko po to by dowiedzieć się czegoś i dostać papier. Ktoś chce stamtąd wyjść z pakietem korzyści, poczuciem wykorzystanego czasu i przede wszystkim zadowoleniem wypisanym na twarzy.

I sam specjalista szkoleń napisze o tym, że dodawał coś od siebie tak ,Kiedy organizowałem kulinarne szkolenie, postanowiłem, że teoria będzie zaledwie dodatkiem do szkolenia i okazało się że to strzał w dziesiątkę. Póki co moje pomysły się sprawdzają i biorąc pod uwagę ocenę uczestników widzę, że wszyscy są zadowoleni z jakości szkolenia.“

I warto wziąć pod uwagę każdą jego sugestię. Bo te sugestie oznaczają jedno – wysoką jakość. Jakość szkolenia to rzecz priorytetowa obecnie. I nie jest waznym czy szkolenie jest proste cyz trudne czy barrdzo ważne czy średnio. Musi być wysokiej bardzo ale to bardzo jakośći.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/01/specjalista-szkolen-wybredny-odbiorca/

Napsat komentář