Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jak znaleźć gotowy projekt domu jednorodzinnego? - MujBiz.eu

«

»

Dub 02

Print this Příspěvek

Jak znaleźć gotowy projekt domu jednorodzinnego?

Zanim jednak zabierzemy się do przeglądania projektów, warto zastanowić się jaki ten nasz nowy domek jednorodzinny ma być. Parterowy czy piętrowy? Z garażem, czy bez? Jeśli z garażem, to czy ma być osobne wejście z garażu prosto do domu? Jakiej wielkości ma być garaż? No i oczywiście jakiej wielkości cały domek jednorodzinny! Takich pytań można postawić wiele, jednak na większość z nich powinniśmy znać odpowiedź zanim zabierzemy się za przeglądanie projektów.

Jest też kilka pytać, które powinniśmy sobie zadać, a które czasem nie przyjdą nam od razu do głowy. Np. jak wygląda sprawa ogrzewania? Gdzie ma być umiejscowiona kotłownia? Czy w ogóle jest takowe pomieszczenie na projekcie? Niektórzy projektanci z góry zakładają ogrzewanie elektryczne i nie umieszczają kotłowni w planach!

Bardzo ważne jest także, czy projekt jest zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Trzeba to sprawdzić. Nie chcemy mieć przecież dodatkowych problemów, kiedy już ruszy nasza budowa. Warto także wiedzieć jakiego rodzaju pozwolenia musimy załatwić zanim rozpocznie się sam etap prac fizycznych.

Na szczęście eksperci z domek.pl są w stanie pomóc nam ze znalezieniem właściwych odpowiedzi na większość tego rodzaju pytań. W końcu budowa domu to ich chleb powszedni.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/02/znalezc-gotowy-projekt-domu-jednorodzinnego-4/

Napsat komentář