Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Grafik - wady... - MujBiz.eu

«

»

Dub 06

Print this Příspěvek

Grafik – wady…

Nie ma zawodu bez żadnej skazy i na pewno praca jako grafik do tego typu profesji nie należy i o tym warto wiedzieć. Bo czasem minusy stają się zbyt poważne i zbyt bijące po oczach.

A jednym z nich jest to, że grafik nie działa zazwyczaj pod szyldem firmy czy nie dostaje pracy kilka godzin dziennie, gdzie wypłaca mu się za fakt bytności w niej i wykonywania czynności. Raczej dostaje wszystko to co ma w pakiecie każdy samozatrudniony – minusy jakich wiele jest przecież. Poszukiwanie zleceń, poszukiwanie pracy, poszukiwanie godziwego zarobku. Nieciekawa sytuacja finansowa, mimo wszystko.

I sam pisze o swojej pracy tak  ,Początkowo dostawałam zlecenia nisko płatne, z czasem było coraz lepiej, ale od pewnego czasu znów jest kiepsko. Mimo, że mam już praktykę, znam środowisko i rynek to trudno o zlecenia, coraz ciężej jest się utrzymać, a co z ubezpieczeniem, emeryturą, stażem udokumentowanej pracy?“

Nie ma stazu, nie ma emerytury, nie ma praktycznie niczego czego mozna potrzebować gdy pracuje się jako grafik cyz jakokolwiek kto inny. Ktoś kto pragnie stabilizacji i tego by mieć zabezpieczenie.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/06/grafik-wady/

Napsat komentář