Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 YVENTECH - vyšší standard

«

»

Dub 23

Print this Příspěvek

YVENTECH – vyšší standard

Yventech podporuje sportovní akce a události zejména LED technologiemi pro jejich kvalitní zobrazování v reálném čase a prezentaci výsledků ze soutěží a sportovních utkání. Yventech nabízí nová řešení propojením technologií a softwaru, zvyšuje tak úroveň centů.

Například v Peci pod Sněžkou se konaly Tourism X Game, kde společnost  Yventech dodala technologie a společnost Eleway software. Na centrálním shromaždišti přímo na sjezdovce jsme umístili mobilní LED obrazovku, kterou bylo možné dle potřeby otáčet o 360. Na obrazovku jsme zobrazovali signál z bezdrátových robotických kamer, které byly umístěny na jednotlivých stanovištích a ovládány z pohodlí technické režie. Abychom účastníky ještě více zapojili, mohli pořizovat zábavné fotky, které jsme automaticky zobrazovali na obrazovce. Bodování sportovních disciplín jsme prováděli pomocí systému Eleway, kde každý rozhodčí zapisoval údaje do tabletu a výsledky se opět automaticky a v reálném čase zobrazovaly na naší LED obrazovce. Pro účastníky společnost Eleway dodala také mobilní aplikaci pro Android i iOS, díky které se mohli lépe orientovat, sledovat aktuální výsledky a obraz z kamer.

YVENTECH - diváci

YVENTECH – LED obrazovka

V neposlední řadě zde byl prostor i pro propagaci jejich společností. Našemu organizačnímu týmu aplikace velmi usnadnila komunikaci a to před, v průběhu i po konání akce. Výsledky jednotlivých týmů a záběry z jejich aktuálního snažení mohly sledovat nejen konkurenční týmy v mobilní aplikaci, ale také jejich kolegové, kteří se nemohli zúčastnit.  Stačilo pouze mobilní zařízení s internetem a mohli fandit odkudkoli. Závěrem akce bylo samotné vyhlášení, které čerpalo z dat nasbíraných v průběhu akce a technicky tak event ve stejném duchu uzavřelo.

Technologie byly velmi přínosné jak pro samotné účastníky, kteří mají přehled o aktuálním dění,jsou lépe zapojeni a motivováni, na což byly velmi pozitivní ohlasy, ale také pro nás, jako organizátory. Protože se organizace zjednodušila a urychlila, a díky použití správných technologií jsme byli schopni ušetřit na jiných místech. Nebylo nutné tisknout mapky a programy, bodování bylo vyhodnocováno v reálném čase a bez chybovosti. Mohli jsme firmám nabídnout možnost prezentace jak na LED obrazovce, ale také v mobilní aplikaci a na streamu, ale především se díky těmto technologiím odlišit a nabídnout vyšší standard.

YVENTECH - Pec pod Sněžkou

YVENTECH – Tourism X Game

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/04/23/yventech-vyssi-stadard/

Napsat komentář