Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Apartamenty Szczawno Zdrój - MujBiz.eu

«

»

Kvě 06

Print this Příspěvek

Apartamenty Szczawno Zdrój

W pięknych rejonach Wałbrzycha, w samym środku Parku Zdrojowego w Szczawnie Zdroju znajduje się Dom Franciszek. Mieszczące się w najstarszym budowli Szczawna Zdroju noclegi to doskonałe miejsce takze dla kuracjuszy zarówno dla turystów czy milosników sportów kontuzyjnych, równiez letnich a takze zimowych.
Świetna lokalizacja w środku parku, w odległości paru minut spacerem od Domu Franciszek natrafimy na dużo rozrywek – na przykład stadnine koni, pijalnie wód, Dom Zdrojowy oraz śliczny park.
W Domu Franciszek posiadamy pokoje 1,2 i 3 osobowe i większe w różnorakim standardzie – z łazienką czy też bez bądź z dodatkiem kuchennym.

Zapraszamy młodszych jak i starszych, sportowców oraz leni, w lecie oraz zima – Dom Franciszek to ekstra noclegi w idealnej lokalizacji, dla każdego!
Zajrzyjcie na naszą strone internetowa: www.SzczawnoZdrojNoclegi.pl lub nasz profil na Google Plus: Dom Franciszek Noclegi Szczawno.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2015/05/06/apartamenty-szczawno-zdroj/

Napsat komentář